سرنوشت آزمون استخدامی وزارت نیرو و سازمان تامین اجتماعی

مسئله اشتغال و استخدام همواره در سرویس مشکلات مردم مورد سئوال کاربران بوده است. از جمله سئوالات متداول درباره سرنوشت آزمون های استخدامی است که برای حضور در سازمانهای مختلف برگزار شده است.
یکی از کاربران در این باره پرسیده: سلام و خسته نباشید اطفا پیگیر نتایج استخدامی وزارت نیرو و تامین اجتماعی باشید. الان نزدیک ۵۰ روز هستش که آزمون دادیم ولی هیچ کسی در مورد زمان اعلام نتایج اصلا اظهار نظری نمیکنه. مجری برگزاری ازمون سازمان سنجش هستش که متاسفانه در این زمینه پاسخگو نیست. چرا باید نتایج یک آزمون استخدامی انقدر طول بکشه؟؟
در پاسخ به این قبیل سئوالات لازم به ذکر است آزمون استخدام در شرکتهای وابسته به وزارت نیرو در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۹۶ یعنی ۵۱ روز پیش برگزار شد و طبیعی است تا زمان اعلام نتایج با توجه به تاییداتی که مراجع ذی صلاح باید انجام دهند، مقداری طول بکشد. در بند ۱۲ از بخش ج اطلاعیه استخدامی شرکتهای تابعه وزارت نیرو عنوان شده است: اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از تأیید مراجع ذیصلاح، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
همچنین درباره آزمون تامین اجتماعی هم باید گفت این آزمون در ۲۱ اردیبهشت ۹۶ یعنی ۵۲ روز پیش برگزار شده و درباره حضور در مراحل دیگر تشکیل پرونده استخدامی نیز امور دیگری به جز رتبه بندی بین داوطلبان عنوان شده است. در دفترچه استخدامی این سازمان در سال ۹۶ آمده است داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب نمره لازم شده نام آنها به صورت دو برابر ظرفیت مجوز استخدام اعلام می شود مکلفند مستندات و مدارک مورد نیاز را قبل از مصاحبه استخدامی که زمان آن متعاقبا از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام می شود ارائه کنند.
بدیهی است طی کردن دوره های مختلف تصحیح پاسخنامه ها، رتبه بندی بین داوطلبان، تایید مراجع ذی صلاح، اعلام نامهای چند برابر ظرفیت و دعوت به مراحل آینده گزینش از طریق سایت سازمان سنجش و سازمانهای نیازمند نیروی انسانی اعلام می شود و سرویس مشکلات مردم نیز به محض انتشار اعلامیه های مرتبط، اطلاع رسانی خواهد کرد.

افزودن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *