ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد

بدین‌وسیله به اطلاع تمامی افراد جویای کار، متقاضیان فرصت‌های شغلی بهتر، دانشجویان، افراد مستعد و دارای مهارت و کلیه شرکت‌های متقاضی استخدام نیروی انسانی کارآمد و ماهر می‌رساند که فرایند ثبت‌نام در سومین آزمون استخدام بخش خصوصی از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ به طور رسمی آغاز شد.

در سومین آزمون استخدام بخش خصوصی، ۱۷۵۰ شرکت مطرح بخش خصوصی اقدام به شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق آزمون خواهند کرد. همچنین پیش‌بینی می‌شود در آزمون امسال، حداقل بیش از ۱۰۰۰۰ موقعیت شغلی در دسترس داوطلبان قرار بگیرد.

امسال بیش از ۲۰۰ عنوان شغل در ۸ دسته از طریق آزمون قابل دسترسی است و کلیه شرکت‌کنندگان می‌توانند بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در یک یا چند عنوان از ۲۰۰ عنوان فوق، از فرصت استخدام در یکی از ۱۷۵۰ شرکت بخش خصوصی بهره‌مند شوند.

شرکت در آزمون استخدام بخش خصوصی نیازمند داشتن یا ارائه مدرک تحصیلی یا گواهی خاصی نیست؛ ضمن این‌که مشمولان خدمت سربازی و سربازان عزیزی که در ماه‌های پایانی دوره خدمت خود به سر می‌برند نیز قادر به شرکت در آزمون خواهند بود.

متقاضیان محترم برای شرکت در آزمون می‌توانند با مراجعه به وب‌گاه رسمی «آزمون استخدام بخش خصوصی» به نشانی www.inre.ir یا حضور در دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ خواهد بود.

سایر اطلاعیه‌های مربوط به آزمون از طریق سایت رسمی و رسانه‌های اجتماعی رسمی «آزمون استخدام بخش خصوصی» به استحضار متقاضیان گرامی خواهد رسید.

لینک ثبت نام
لینک دریافت دفترچه

افزودن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *