استخدام وزارت نیرو در سال ۹۶

 به آگاهی داوطلبین گرامی شرکت کننده در فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو که قبلاً فرم ثبت‌نام خود را از طریق سایت تکمیل و ارسال داشته‌اند، می‌رساند پس از غربال‌گری اولیه و حذف درخواست‌های دریافت شده فاقد حداقل شرائط احراز اعلام شده، کمیته بررسی صلاحیت کاندیدا‌ها مرکب از مسئولین ذی‌ربط وزارت نیرو و خبرگان بیرونی امر روابط عمومی به‌منظور بررسی درخواست‌های واصله تشکیل شد و از میان ۱۵۴ درخواست صحیح باقیمانده، تعداد ۲۷ نفر به مرحله نخست راه یافتند.
با قدردانی مجدد از مشارکت و همراهی همه داوطلبین عزیز، به اطلاع ۲۷ متقاضی راه‌یافته به این مرحله می‌رساند که در نظر است از طریق برگزاری یک آزمون تخصصی (مشتمل بر موضوعات علمی و حرفه‌ای مرتبط)، کاندیدا‌های برتر برای انجام مصاحبه حضوری شناسایی شوند.
این آزمون به‌صورت الکترونیکی و از طریق آدرس الکترونیکی درج شده در فرم‌های تقاضا انجام می‌گردد. بر این اساس پرسش‌های آزمون در ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه مورخ ۵ / ۱۰ / ۹۶ به ایمیل ۲۷ متقاضی راه‌یافته به این مرحله ارسال می‌شود و وی فرصت خواهند داشت تا حداکثر ساعت ۲۲ همان شب پاسخ‌های خود را به آدرس الکترونیکی m.office@moe.gov.ir بازگردانند.
گزارش پیشرفت کار طی اطلاعیه‌های بعدی و صرفاً از همین طریق به آگاهی داوطلبین محترم و سایر علاقمندان خواهد رسید.

افزودن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *