استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۷

۵گروه مشمول قانون استخدام آموزش و پرورش

وزارت آموزش‌ و پرورش در اجرای قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی بخشنامه‌ صادر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، براساس این بخشنامه پنج گروه زیر مشمول قانون استخدام می شوند.
الف. نیروهای پیش‌دبستانی: افرادی که از سال ۷۹ تا قبل از سال ۹۱ با یکی از مراکز پیش‌دبستانی دولتی یا کلاس‌های پیش‌دبستانی ضمیمه مدارس دولتی همکاری داشته‌اند و از حساب‌های دولتی حق‌الزحمه دریافت کرده‌اند.
ب : نیروهای خرید خدمات آموزشی شامل افرادی که طی سال‌های تحصیلی ۸۷-۸۸ و ۸۸-۸۹ با دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی از طریق شرکت‌های خدمات آموزشی با اداره کل آموزش و پرورش قرارداد مستقیم داشته اند.
ج : نیروهای حق‌التدریس غیر‌مستمر شامل افرادی که از سال ۷۹ تا قبل از ۹۱ با داشتن کد‌پرسنلی در مدارس دولتی به عنوان نیروی حق‌التدریس آزاد همکاری داشته اند.
د : آموزشیار شامل افرادی که با رعایت و ضوابط و مقررات آموزشی و اداری با مجوز گزینش گواهی آموزش تدریس بدو خدمت و کد پرسنلی بین سال‌های ۷۹ تا قبل از سال ۹۲ با نهضت سوادآموزی همکاری داشته است.
ه : آموزش‌دهنده مستمر شامل: آموزش‌دهندگانی که از سال ۷۹ تا قبل از سال ۹۲ با نهضت سوادآموزی همکاری داشته‌اند و حداقل دو دوره به صورت مستمر و هر دوره حداقل دو نفر و بیشتر را تحت پوشش داشته‌اند.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر

 

افزودن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *